Sterilní hydrogelový kompres HYDROSORB, 5x7,5cm, bal. 5ks

Hartmann Rico

900853/1

dle data spotřeby

Nové

Hydrosorb je moderní hydrogelové krytí, které ve své struktuře uzavírá molekuly vody. Ty pak uvolňuje do rány, a tím v ní udržuje optimální vlhké prostředí. Ve svém jádře dokáže Hydrosorb díky své kapacitě částečně uzavřít exsudát i buněčný

Více informací

Tento produkt již není na skladě

691,20 Kč

Charakteristika

Transparentní obvaz s vysokým obsahem vody (60 %).

Technologie AquaClear umožňuje rovnoměrnou hydrataci rány a udržení optimálního prostředí pro hojení, zároveň absorbuje exsudát a buněčný detritus.

Snímatelná dokumentační fólie umožňuje zaznamenávat stav rány. Díky samolepicí vrstvě se dá jednoduše vlepit do dokumentace.

Hydrosorb comfort díky lepicím okrajům nevyžaduje žádnou další fixaci a přináší pohodlí pro pacienta (umožňuje běžnou hygienu, sprchování).

Výhody

udržuje ideální vlhké prostředí v ráně

jednoduchá aplikace, na ráně nezůstávají zbytky krytí

chladivý účinek v ráně

možno ponechat na ráně až 5 dní v závislosti na intenzitě sekrece – nerušený proces hojení šetří peníze

je průhledný a umožňuje snadnou kontrolu rány

Indikace

Na akutní i chronické rány s čistou neinfikovanou spodinou ve fázi granulace a epitelizace. Je vhodný pro ošetření suchých a mírně exsudujících ran, například popálenin, odřenin a kožních štěpů.

Kontraindikace

Hydrosorb není vhodný pro léčbu infikovaných, středně až silně secernujících ran.

SterilitaAno
Přijmout

Tato stránka využívá cookies. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.