Odkazy

Pokud máte zájem o tematickou výměnu odkazů (zdraví, zdravotnictví, zdravotnické potřeby apod.) se stránkami zdravotnickydum.cz, napište nám na [email protected].

Náš odkaz:

<a href="http://zdravotnickydum.cz" title="Zdravotnický dům">Zdravotnický dům</a> - Internetový obchod zdravotnickydum.cz je zaměřený na prodej zdravotnických potřeb, pomůcek, materiálu a techniky. Zajišťujeme také (po)záruční servis a školení.

Fyzioterapie

Rehabilitace Praha  a manuální fyzioterapie Praha bolestivých stavů pohybového aparátu. Zabýváme se profesionální diagnostikou a léčbou akutních bolestivých stavů pohybového aparátu. Tým je tvořený fyzioterapeuty s vysokoškolským a dalším prohlubujícím vzděláváním v oboru fyzioterapie, se specializací na tzv. „funkční poruchy pohybového aparátu“. Jsme největší české centrum pro terapii "Rázová vlna" a provádíme manuální Lymfodrenáže. Sídlíme na Praha 4 Chodov.

Magazíny

Freshday.cz – zdravý životní styl

Ostatní

nonstopfit.sk

Katalog odkazů - Vitalion.cz

Trápí vás zánět močových cest? Začněte ho léčit včas. Vaginální tělísko NATURGYN Scarlett vám s ním pomůže.

Pro seniory

www.senior1.cz - Podněty a nabídky pro volný čas aktivních seniorů

Stomatologie

Zubné implantáty od Dr. Rosa. Zubné implantáty sú jednoduchým riešením pri strate zubov či už príčinou úrazu alebo kazu. Vieme vám zabezpečiť krásny a zdravý úsmev.

Zbožové vyhledávače

CenyZboží.cz


Kategorie

Přijmout

Tato stránka využívá cookies. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.