Servis a školení

Servis

Na námi poskytované zboží zajišťujeme záruční i pozáruční servis. V případě potřeby opravy zboží se obracejte prosím na naše kontakty. Servis menších výrobků provádíme na naší provozovně a mohou být doručeny osobně a nebo zaslány přepravní společností. Servis větších výrobků provedeme v provozovně zákazníka.

Bezpečnostně technické kontroly

Společnost Zdravotnický dům s.r.o. zajišťuje na veškeré nabízené zboží periodické bezpečnostně technické kontroly (BTK). Tyto kontroly jsou prováděny podle zákona č. 123/2000 Sb. Prohlídka je naším servisním technikem provedena v provozovně zákazníka.

Instalace přístrojů a zaškolení obsluhy

V případě požadavku na instalace složitější techniky zboží zprovozníme přímo u zákazníka a provedeme zaškolení obsluhy naším technikem. Samozřejmostí je veškerá agenda spojená s předáním přístroje, jako jsou zaškolovací protokoly, prohlášení o shodě a podobné dokumenty.


Kategorie

Přijmout

Tato stránka využívá cookies. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.