Kojenecké váhy 

Počet produktů: 7

Sledování váhy u nejmenších dětí je velmi důležité. Pomáhá totiž kontrolovat správný a přirozený vývoj kojenců. V ordinacích dětských lékařů by proto neměla chybět kvalitní váha pro ty nejmenší. Mezi osvědčená zařízení patří digitální kojenecké váhy Tanita, které váží s maximální možnou přesností. Stále častěji navíc nachází uplatnění nejen v lékařských zařízeních, ale také v domácnostech.

Zobrazuji 1 - 7 z 7 položek

Zobrazit:

Moderní kojenecké váhy

Digitální kojenecké váhy jsou praktickou pomůckou pro ordinace lékařů i domácnosti. Pomáhají při každodenní péči všem, kteří potřebujípečlivě sledovat váhu u nejmenších dětí. Kromě vysoké přesnosti přináší jednoduché použití a další výhody.

V současné době se prodávají váhy pro kojence od několika různých výrobců. Abychom vám usnadnili vybírání, rozhodli jsme se do této kategorie zařadit kvalitní váhy Tanita, které nabízí několik zajímavých funkcí.

Proč váhy Tanita?

  • Vysoká přesnost díky jednobodovému čidlu, které má firma Tanita patentované
  • Fixace naměřené hmotnosti (možnost přečíst údaje i po odebrání dítěte)
  • Velký a přehledný displej pro snadné čtení naměřených údajů
  • Bezpečná vážící plocha, která snižuje riziko pádu dítěte
  • Funkce Recall pro zobrazení předchozího vážení
  • Hygienický a snadno omyvatelný povrch

Každá kojenecká váha je navíc vyrobená a testovaná dle schválených norem (Nawi lll, CE, ISO 9001 a další). Za jejich bezchybnou funkčnost výrobce ručí 3letou zárukou.

Jak pokračovat?

Prohlédněte si kojenecké váhy z našeho sortimentu a sami se rozhodněte, který model vám bude vyhovovat. Veškeré důležité informace najdete v popiscích u jednotlivých produktů.

Kojenecké váhy

Přijmout

Tato stránka využívá cookies. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.