Lékařské osobní váhy 

Počet produktů: 11

Pro vážení pacientů ve zdravotnických zařízeních se používají speciální lékařské váhy. Poskytují přesná data a vybrané modely také praktické nadstandardní funkce. Díky tomu nachází uplatnění u praktických lékařů i specialistů. Váhy Tanita s kvalitní konstrukcí jsou navíc ideální pro intenzivní využívání v ordinacích.

  • Vybrané modely jsou opatřené výškoměrem a umí automaticky vypočítat BMI
  • Všechny naměřené hodnoty se zobrazují na snadno čitelném LCD displeji
  • Nabízíme také metrologicky ověřitelné a cejchuschopné váhy
Zobrazuji 1 - 11 z 11 položek

Zobrazit:

Jaké lékařské váhy prodáváme?

V této kategorii prodáváme elektronické osobní váhy od japonské společnosti Tanita. Díky špičkovému čidlu pomáhají zjišťovat maximálně přesná data. Vážení dětí i seniorů navíc usnadňuje stabilní platforma. Při jejich používání oceníte také praktické funkce tare (odvážení) či fixaci naměřené hmotnosti.

  • Prodáváme osobní váhy Tanita se stojanem i bez stojanu, které splňují veškeré odpovídající evropské normy
  • Pro maximální využití lékařské váhy vybírejte z modelů, které lze připojit k PC přes RS232C nebo USB
  • Použité materiály jsou kvalitní a odolné – díky tomu váhy vydrží mnoho let

Váhy s BMI kalkulačkou

Měření hmotnosti je základním údajem pro stanovení přiměřené tělesné váhy. Tzv. „body mass index“ (BMI) neboli „index tělesné hmotnosti“ umožňuje snadno určit podváhu, normální tělesnou váhu, nadváhu či obezitu. Vybrané lékařské váhy z této kategorie umí výpočet BMI provést samy – výrazně vám tak usnadní každodenní práci a péči o pacienty.

Doporučujeme

Pokud právě vybíráte lékařskou osobní váhu, doporučujeme mezi vaše favority zařadit také přístroje od společnosti Tanita. Díky mnoha výhodám totiž patří k nejlepším produktům na trhu. Pro profesionální vybavení ordinací dále nabízíme kojenecké váhy, tělesné analyzátory a výškoměry.

Lékařské osobní váhy

Přijmout

Tato stránka využívá cookies. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.