Dynamické kinesiologické tejpy 

Počet produktů: 2

Kine-MAX 4 Way Stretch Tape je revolučním řešením v oblasti sportovní medicíny, fyzioterapie a ortopedie.

4 Way StretchTape je novinkou v oblasti tejpování. Oproti klasickému kinesiologickému tejpu, který je roztažitelný pouze do délky, umožňuje Kine-MAX 4WAY Stretch tape roztažitelnost i do šíře. Je vyroben z 70% nylonu 30% spandexu, proto je páska na dotek velmi příjemná, dobře se přizpůsobuje, je prodyšná a velmi dobře odvádí vodu. Jedinečnou adhezi zabezpečuje speciální lékařská pryskyřice, která poskytuje ideální přilnavost.
Kine-MAX 4WAY Stretch tape umožňuje poskytnutí silné podpory pohybu v celém rozsahu. Novinkou je tzv. gum-efekt, který díky použití spandexu ukládá energii před vlastní aktivitou do svalu, která je později při pohybu uvolňována a elasticita se udrží v tejpu i několik dní. Díky svým jedinečným vlastnostem přináší do oblasti tejpování nové způsoby a techniky, které doposud nebyly s klasickým kinesiologickým tejpem možné. Používá se při podpoře sportovních výkonů, prevenci a léčbě akutních i chronických onemocněních pohybového a kloubního aparátu, zlepšení krevního a lymfatického oběhu a podpoře reparačních procesů tkání.

Zobrazuji 1 - 2 z 2 položek

Zobrazit:

Výrobce

Kine-MAX Tape, díky svým vlastnostem:

  • poskytuje úlevu od bolesti,
  • vytváří vnější podporu,
  • zajišťuje stabilitu,
  • stimuluje rychlejší zotavení poraněných či bolavých svalů a kloubů,
  • pomáhá bez ztráty komfortu a volnosti pohybu...

Kine-MAX Tape je navržen tak, aby splňoval veškeré požadavky profesionálních sportovců a stimuloval jejich výkony.

Funkce Kine-MAX Tape je založena na principu povzbuzení nervové a oběhové soustavy, která pozitivně ovlivňuje muskuloskeletární a lymfatickou soustavu.
Po nalepení Kine-MAX Tape zvyšuje proudění lymfatického a krevního oběhu, zároveň dochází ke snížení tlaku na cévy a stimuluje kožní receptory.
Všechny tyto faktory pozitivně ovlivňují a urychlují proces hojení. Kine-MAX Tape je využíván nejen sportovci, ale fyzioterapeuty, chiropraktiky a lékaři z ostatních oborů.

Dynamické kinesiologické tejpy

Přijmout

Tato stránka využívá cookies. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.