Klasické 

Počet produktů: 8

Kine-MAX Tape CLASSIC je revolučním řešením 
v oblasti sportovní medicíny, fyzioterapie a ortopedie.

Používá se při podpoře sportovních výkonů, prevenci a léčbě akutních i chronických onemocněních pohybového a kloubního aparátu, zlepšení krevního a lymfatického oběhu a podpoře reparačních procesů tkání.

Ultra tenký, pružný a pevný Kine-MAX Tape classic je vyroben z vláken vyztužené 100% bavlny, která díky svým elastickým vlastnostem zaručuje zpětné smrštění tejpy zpět na svou původní délku a naopak brání roztažení tejpy do šířky.

Speciální mechanický systém tejpy je nastaven na elasticitu 140-160 %, která je stejná jako u lidské pokožky. Díky speciální mřížkové vazbě, jež je výsledkem dlouholetého výzkumu, je Kine-MAX Tape Classic prodyšný. Tato struktura umožňuje pohodlné použití tejpu 24 hodin denně.
Jedinečnou adhezi zabezpečuje speciální lékařská pryskyřice, která poskytuje přilnavost až 3-5 dní.

Zobrazuji 1 - 8 z 8 položek

Kine-MAX Tape CLASSIC, díky svým vlastnostem:


- poskytuje úlevu od bolesti, 
- vytváří vnější podporu a zajišťuje stabilitu,
- stimuluje rychlejší zotavení poraněných či bolavých svalů a kloubů, 
- pomáhá bez ztráty komfortu a volnosti pohybu... 

Kine-MAX Tape Classic je navržen tak, aby splňoval veškeré požadavky profesionálních sportovců a stimuloval jejich výkony.

Funkce Kine-MAX Tape Classic je založena na principu povzbuzení nervové a oběhové soustavy, která pozitivně ovlivňuje muskuloskeletární a lymfatickou soustavu. 
Po nalepení Kine-MAX Tape Classic zvyšuje proudění lymfatického a krevního oběhu, zároveň dochází ke snížení tlaku na cévy a stimuluje kožní receptory. 
Všechny tyto faktory pozitivně ovlivňují a urychlují proces hojení. Kine-MAX Tape je využíván nejen sportovci, ale fyzioterapeuty, chiropraktiky a lékaři z ostatních oborů.

kine-max kinesiology tape

materiál

vlastnosti materiálu

roztažitelnost

voděodolný

doba adheze

síla adheze

classic

bavlna

vysoká pevnost / matný povrch

do délky

 

1-5 dní

standardní

superpro - cotton

bavlna

vysoká pevnost / matný povrch

do délky

1-10 dní

extrémní

superpro - rayon

rayon

extrémní pevnost / lesklý povrch

do délky

1-10 dní

extremní

4-way stretch

nylon/spandex

extrémní pevnost / lesklý povrch

do délky i šířky

1-5 dní

standardní

Klasické

Přijmout

Tato stránka využívá cookies. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.