Autolékárničky 

Je zde 1 produkt.

Lékárnička do auta je součástí povinné výbavy každého vozu. Její obsah musí vyhovovat aktuální vyhlášce a nesmí mít prošlou expirační dobu použití. V opačném případě hrozí motoristům pokuta až 2 000 Kč. Všechny naše autolékárničky obsahují čerstvý zdravotnický materiál s minimální expirační dobou 4 roky. Obsah dle nové vyhlášky pro rok 2015 je samozřejmostí.

Doporučujeme: Nezapomeňte si zkontrolovat dobu použití (expiraci) u vaší auto lékárničky. Její obsah by navíc měl splňovat požadavky na náplň pro rok 2015.

Zobrazuji 1 - 1

Zobrazit:

Jaké lékárničky do aut prodáváme?

  • Autolékárničky odpovídají směrnici EK 2007/47/EC a nařízení vlády č. 336/2004 Sb. změněného NV 245/2009 Sb. a NV 65/2011 Sb. Obsah autolékárniček odpovídá vyhlášce MDaS ČR č. 182/2011 sb.
  • V nabídce našeho e-shopu najdete nové autolékárničky (typ I a II), rozšířené lékárničky pro více osob, nehodové sety, lékárničky pro autobusy i motolékárničky s náplní schválenou pro rok 2015.
  • Pokud obal lékárničky do auta již máte nebo chcete pouze vyměnit její obsah, můžete si objednat náhradní náplň.

Autolékárničky

Přijmout

Tato stránka využívá cookies. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.