Koncentrátory kyslíku 

Počet produktů: 6

Koncentrátory vyrábí velmi čistý kyslík z okolního vzduchu. Díky tomu pro pacienty zajišťují vždy dostatek kyslíku k dýchání i bez tlakové láhve s O2. Výstupní koncentrace dosahuje až 95 % – oxygenerátory jsou proto nejefektivnějším zdrojem doplňkového kyslíku. Všechny koncentrátory z našeho e-shopu jsou nenáročné na obsluhu i údržbu. Vynikají také velmi nízkou hlučností a vysokou spolehlivostí.

  • Pro zásobování kyslíkem nepotřebujete tlakové láhve a nemusíte řešit jejich plnění
  • Generátory jsou vždy vybavené zvlhčovací lahví, dýchací kanylou a adaptérem
  • Někdy se nazývají jako generátory kyslíku, oxygenerátory nebo generátory O2
Zobrazuji 1 - 6 z 6 položek

Zobrazit:

Pro domácí i profesionální využití

Oxygenerátory nachází široké využití v domácnostech, nemocnicích, domovech pro seniory, soukromých lékařských praxích i na poliklinikách. Jsou vhodné pro domácí ošetřování, které vyžaduje podávání zvlhčeného kyslíku, a pacienty závislé na vzduchu se zvýšenou koncentrací O2.

  • Kromě stacionárních generátorů prodáváme také přenosné (mobilní) přístroje, které mohou být díky baterii v provozu až 8 hodin. Můžete tak dělat vše, co máte rádi. Třeba cestovat na kratší nebo delší trasy (i letadlem) za stálého přísunu koncentrovaného kyslíku.
  • Koncentrátory kyslíku se ale využívají také při kyslíkových kúrách (oxygenoterapii) a u osob trpících dýchacími obtížemi. Působí totiž příznivě na psychiku člověka, proti stresu i únavě. Zároveň zlepšují kvalitu dýchání a posilují imunitní systém.

Koncentrátory kyslíku

Přijmout

Tato stránka využívá cookies. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.