Odsávačky mléka 

V této kategorii není žádné zboží.

Pro odsávání mateřského mléka se osvědčily komfortní a jemné odsávačky Medela. Maminkám totiž umožňují pohodlné odsátí, které je šetrné k prsní tkáni. Mezi jejich další výhody patří jednoduché ovládání, praktické rozměry a kvalita prověřená zákazníky. Navíc lze odsávačky snadno sestavit i čistit.

  • Prohlédněte si mechanické a elektrické odsávačky z naší nabídky, které jsou vhodné pro občasné i každodenní použití
  • Díky odsávačkám může být mateřské mléko uchováno na pozdější dobu
  • Vybrané modely umožňují odsávání z obou prsů současně

Dopřejte si šetrné odsávání

V nabídce našeho internetového obchodu najdete účinné odsávačky, které rozdělujeme na elektrické, mechanické, jednofázové a dvoufázové. Díky kvalitnímu provedení jsou vhodné pro příležitostné využití i každodenní odsávání. Nabízí však také tichý provoz, rychlé odsávání, praktické rozměry a nízkou hmotnost.

  • Elektrické odsávačky doporučujeme maminkám se zvýšenou tvorbou mléka, které potřebují uvolnit prsy před kojením nebo je po kojení dovyprázdnit
  • Mechanické odsávačky jsou vhodné pro maminky s běžnou mlékotvorbou pro občasné uvolnění prsů

Jednofázové mateřské odsávačky jsou určené pro šetrné odsátí u maminek, které mohou kojit bez problémů. Odsávačky dvoufázové doporučujeme ženám, které kojit nemohou a potřebují spustit laktaci po porodu. Dvoufázový systém totiž věrně napodobuje sání miminka.

Jakou odsávačku mléka si vybrat?

Pokud právě vybíráte odsávačku mléka, prohlédněte si následující diagram. Stačí znát odpověď na několik základních otázek a hned se dozvíte, který model je pro vás nejlepší. Diagram najdete také ve fotogalerii každé odsávačky.

 

Odsávačky mléka

Přijmout

Tato stránka využívá cookies. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.