Tonometry 

Počet produktů: 23

Tlakoměry neboli tonometry jsou zdravotnické přístroje určené k měření krevního tlaku – nejčastěji na paži nebo zápěstí. Podle použité technologie se rozdělují na digitální a manuální. Pro domácí využití doporučujeme tonometry digitální, které se vyznačují spolehlivostí, rychlým měřením a snadným ovládáním.

  • Tonometry jsou důležité zejména pro osoby s vysokým krevním tlakem nebo poruchami srdečního rytmu
  • Kromě osvědčených tlakoměrů nabízíme také náhradní manžety a další praktické příslušenství
Zobrazuji 1 - 23 z 23 položek

Zobrazit:

Proč měřit krevní tlak?

Kardiovaskulární onemocnění jsou jednou z nejčastějších příčin úmrtí ve vyspělých zemích. A právě vysoký krevní tlak patří u nemocí srdce k základním rizikovým faktorům. Pro účinnou léčbu a předcházení komplikací spojených s krevním tlakem se proto doporučuje jeho pravidelné měření.

  • Domácí měření tlaku je v současné době běžné a lékaři doporučované. Při použití kvalitního tonometru se totiž vyloučí faktory, které v ordinacích lékařů naopak nastávají a komplikují měření.
  • Nejčastějším příkladem je syndrom bílého pláště – uměle zvýšený krevní tlak při měření u lékaře, který jinak během domácího měření či 24hodinového sledování zůstává v normě.
  • Domácí měření zkrátka ukazuje pacienta během jeho přirozené aktivity. Výsledky i následná léčba jsou díky tomu přesnější.

Proč si vybrat u nás?

Pro zákazníky našeho e-shopu se zdravotnickými potřebami vybíráme osvědčené digitální tonometry na paži nebo zápěstí. Díky tomu se můžete spolehnout na jejich přesné měření, jednoduché ovládání a dlouhou životnost.

U vybraných modelů mohou ukládané hodnoty sloužit až dvěma uživatelům najednou. Některé přístroje nabízí pro větší přesnost dvě metody měření (oscilometrickou a poslechovou) s využitím nezávislých měřících senzorů.

Tonometry

Přijmout

Tato stránka využívá cookies. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.