Fonendoskopy 

Počet produktů: 3

Kvalitní fonendoskop (stetoskop) je základní pomůckou lékařů. Využívá se k poslechovému (auskultačnímu) vyšetření orgánů, jejichž činnost provází akustické fenomény. Projevy těchto orgánů se z povrchu těla snímají naslouchátkem fonendoskopu a pomocí speciální membrány vedou do ucha vyšetřujícího.

Zobrazuji 1 - 3 z 3 položek

Zobrazit:

Jaké fonendoskopy prodáváme?

  • Nejčastěji se lékařské fonendoskopy používají k poslechu srdce (šelesty, tlukot), plic (dýchání) a střev (pohyby)
  • Nachází ale uplatnění také při klasickém měření krevního tlaku s tonometrem nebo v porodnictví

V nabídce našeho e-shopu se zaměřujeme na kvalitní fonendoskopy od německého výrobce ERKA. Mezi jejich výhody patří nadmíru kvalitní zpracování a vynikající akustické vlastnosti. Zkreslení zvuku během přenosu je minimální. Navíc poskytují čistý poslech díky odstranění rušivých podnětů z okolí.

Stetoskopy ERKA jsou zkrátka spolehlivé a prověřené odbornou praxí. Vybírat můžete ze dvou základních řad – ERKA Membrane a ERKA DualMembrane.

  • ERKA Membrane je řada s membránou pro poslech nízkých i vysokých frekvencí. Jedná se o univerzální fonendoskopy pro lékařské profesionály.
  • ERKA DualMembrane využívá patentovaný systém dvou membrán, který ve sluchátkách vytváří další rezonanční komoru. Podání zvuků je tak bezkonkurenční.

Fonendoskopy

Přijmout

Tato stránka využívá cookies. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.